Slavia HK/Sokol Malšovice B - TJ Sokol Roudnice 4:13 (2:7)

13.09.2012 20:33

Slavia HK/Malšovice B - Roudnice 4:13 (2:7)

naše branky: Rejl 5x, Šolc 3x, Vaněk 2x, Chudoba 2x, Sobotka

naše sestava: Sobotka, Chudoba, Mádlo Jakub, Mádlo Dominik, Vaněk, Rejl, Šolc.

Na zápase, kterého se nemohl s pracovních důvodů zúčastnit trenér p. Mádlo J., jsme hned na začátku museli řešit 2 problémy. Neměli jsme brankáře a do branky nikdo nechtěl. Nakonec se po dlouhé debatě  odhodlal Michal Sobotka a nechytal špatně. Druhý problém bylo hřiště, které postavili domácí o velikosti cca 15x30 metrů ( v předpisech je 25x45m). Po domluvě s rozhodčím domácí hřiště zvětšili a konečně se mohlo začít. V zápase jsme byli lepším týmem, pokud bychom se lépe orientovali před brankou soupeře a trochu srovnali mířidla musela být naše výhra podstatně vyšší. I tak však bylo z naší strany k vidění několik zajímavých kombinací, někdy i zakončených pěknými brankami. Kluci zasluhují pochvalu za velice solidní kolektivní výkon.

Klapka Josef, Tomáš Rejl 

Zpět