Sobota plná hattricků

19.09.2015 20:35

SKR - Urbanice 5:0 Tomáš 3, Nun, Pajgrt

SKR - Loko HK 5:3 Nun 4, Šimůnek

Sestrava: Mikanová - Pajgrt, Tomáš, Nun, Šimůnek, Fikr, Švadlenka, Mikan

V sobotních zápasech hraných ve Skřivanech nám naši hráči servírovali samé radosti. V zápase proti Urbanicím zachránil soupeře od dvouciferného přídělu jen opravdu skvělý brankař. Naši hráči se prosazovali hlavně individuálně. Chybělo nám více týmové pojetí, přihrávka a pohyb.Ve druhém utkání jsme narazili na lepšího soupeře a náhle nám hra vázla. Vedli jsme, pustili jsme Loko až do vyrovnání a zlepšeným výkonem ve druhém poločase jsme strhli vedení na naši stranu. To se nám podařilo poté, kdy jsme začali více kombinovat.

 

Z. Mikan, trenér

Fotogalerie: https://svadlis.rajce.idnes.cz/Turnaj_Skrivany

 

                                                                                                                               


 

 

Zpět