I.A třída 2010/11 - 19. kolo| Spartak Opočno : TJ Sokol Roudnice 0:4 (0:2)

01.05.2011 20:48

Branky: Schmidt, Krejcar Jan, Kmoníček, Rajnoch

Sestava TJ Sokol Roudnice: Žák, Linhart (46. Koblížek), Mikan, Krejcar Jakub, Rajnoch, Krejcar Tomáš, Bednář Z., Schmidt (84. Vlnas), Kmoníček, Bednář V. (60. Kučera), Krejcar Jan ( 78. Benák)

ŽK: 1:1

Vladislav Koudelka, trenér TJ Sokol Roudnice: Tento zápas pro nás byl důležitý, chtěli jsme Opočno dostat bodově hodně pod sebe a to se nám podařilo. Zápas jsme začali dobře. Kombinovali jsme a vytvořili si šance, ale bohužel je Kmoníček ani Linhart neproměnili. Podařilo se to až ve dvacáté minutě kdy Schmidt bezpečně proměnil penaltu a vstřelil první gól za Roudnici. Poté přidal  druhý gól po pěkné akci Krejcar Jan. Druhý poločas jsme začali špatnou 15ti minutovkou, kde na nás soupeř zatlačil, ale Žák nás dvakrát podržel. Třetí gól padnnul opět po krásné kombinační akci, kde zakončoval Kmoníček. V závěru ještě zvýšil Rajnoch na konečných 4:0. Jsem rád, že hráči přistoupili k utkání zodpovědně a zvládni to.

Zpět