Stěžerská zimní liga: 1 kolo: TJ Sokol Roudnice "MŽ" : Hořice 10:5 (5:4)

11.12.2011 14:50

Branky: Vítek 5,Mičiak 3,Pilous 2.

Na úvod zimní ligy nás čekal velice kvalitní soupeř,mužstvo Hořic.Začátek zápasu patřil nám a po dvou skvělých akcích se ujímáme vedení 2:0.Hra se přelévá ze strany na stranu a hosté si vytvoří několik výborných šancí,hlavně při pobytu naší druhé lajny,využijí však jenom jednu a snižují.Hned v zápětí odpovíme a znovu vedeme o dvě branky.Do poločasu si držíme vedení,které se ovšem zmenší na rozdíl jediného gólu.Ve druhé půli nedáváme hostům díky naší první lajně moc prostoru a skóre navýšíme na 9:4.Hořice sníží ,ale poslední slovo patří nám a upravujeme stav na konečných 10:5.Utkání se rozhodlo v momentě,kdy jsme odskočili na 7:4.První lajna si šla odpočinout a druhá dala hostujícím hráčům nespočet brankových příležitostí.V naší svatyni však stál Jindra Kopřiva,který přiváděl hostující hráče u úplnému zoufalství a vytahoval jeden skvělý zákrok za druhým.Hlavně díky jeho výkonu si připisujeme první výhru v zimní lize.

Sestava na utkání:

Brankář: Kopřiva

1 lajna: Pospíšil,Pilous,Vítek,Mičiak

2 lajna: Šlechta,Mareček,Vodička,Halberštát

 

 

Zpět