Stěžerská zimní liga: 2.kolo: TJ Sokol Roudnice "MŽ" : Třebeš dívky 10:6 (4:4)

19.12.2011 13:52

Branky: Vítek 7,Mičiak,Halberštát,Vodička.

Druhé utkání jsme začali stejně jako to první. Měli jsme více ze hry,vytvářeli si šance a zaslouženě se ujali vedení.Po našich chybách v obraně však dívky nekompromisně trestaly každé naše zaváhání a do poločasu držely nerozhodný výsledek.O poločase přišli určité změny v sestavě a ty se ukázaly jako velice dobré.Najednou si vytvářela příležitosti i druhá lajna a dívky nevěděly,kam dřív.Dívky pro marodku pouze s jednou náhradnicí začaly pomalu odpadat fyzicky a ve druhém poločase už nám nestačily. Přidali jsme další branky a ještě několik možností nepromněnili,utkání jsme však i díky pohotovosti střelce Vítka dovedli do úspěšného konce.To bylo naše poslední vystoupení v tomto roce.Další utkání nás čekají po novém roce.Dovolte mi proto popřát všem krásné prožití vánočních svátků,vše nejlepší do nového roku 2012 a hráčům všech kategorií TJ Sokol mnoho sportovních úspěchů do další sezóny.

Vladimír Novotný

Zpět