Stěžerská zimní liga: 4.kolo: TJ Sokol Roudnice "MŽ" : Miletín 11:3 (3:1)

15.01.2012 08:58

Branky: Mičiak 5,Vítek 4,Šlechta,Halberštát.

Úvod utkání nám vůbec nevyšel.Z naší rozehrávky jsme nabídli hostům sólovou akci a po asi 5 vteřinách prohráváme 0:1.To byla ledová sprcha na začátek zápasu a trvalo nám dost dlouho, než jsme začali předvádět solidní výkon.Do poločasu otáčíme třemi brankami v náš prospěch,ale soupeř je dnes velice nepříjemný a tak to nebude jednoduché.Jenomže druhá půle byla z naší strany perfektní.Hráčům Miletína jsme nedovolili skoro nic a když už se nějaká chyba udělala,tak jí hosté nedokázali potrestat.Skóre začalo narůstat,naši hráči předváděli jednu hezkou kombinaci za druhou a několikrát uklízeli míč do zcela prázdné branky.Po vytvoření náskoku se přeskupili formace a možnost dostala hlavně lavička,která ještě dvě branky přidala.Znovu se ukázala síla naší první lajny: Pospíšil,Pilous,Vítek a Mičiak,která byla u 9 našich branek  z 11 a pochválit chci oba gólmany: Kopřivu a Tomáše,kteří za poločas dostali jeden a druhý dva góly.Teď se musíme připravit na utkání s Třebší,která je podle zatím dosažených výsledků kandidátem na první příčku.Věřím,že to hráči sami vědí a odevzdají na place vše jako v dosavadních utkáních.

Vladimír Novotný

Zpět