Stěžerská zimní liga: 6.kolo: TJ Sokol Roudnice "MŽ" : Dohalice 8:6 (6:3)

12.02.2012 10:14

Branky: Vítek 3,Kotek 2,Vodička,Mičiak,Halberštát.

Od úvodu utkání jsme se prezentovali dobrou hrou a po zásluze se ujali dvubrankového vedení.Hosté po naší chybě sice snížili,ale ihned kontrujeme a zvyšujeme na 4:1. V několika situacích si nepočínáme moc fotbalově a tak se stav moc nemění.Přesto do poločasu přidá každý tým dvě branky a stav je tedy 6:3 v náš prospěch. Docela slušně rozehrané utkání.Jenže to,co přišlo ve druhé půli,nechápala většina diváků.Zcela jsme vyklidili hřiště,chyběl nám důraz a chyby se hromadily jako na běžícím pásu. Nepomohlo nám ani přeskupení řad.Bylo na nás vidět,že se nám už nechce a tak Dohalice vyrovnávají na 6:6.Takhle si zdramatizovat závěr zápasu dokážeme opravdu jenom my.Nakonec se k nám štěstí naklonilo a náš nejlepší střelec Vítek dvěma góly pečetil konečný výsledek na 8:6.Soupeř zaslouží uznání,ikdyž jsme mu to naší nekázní trochu umožnili.Po šesti kolech máme tedy pět výher a jednu prohru,teď by měli následovat utkání o celkové umístění.

Vladimír Novotný

Zpět