Stěžerská zimní liga: 8.kolo: TJ Sokol Roudnice "MŽ" : Stěžery 7:8 (3:3)

18.03.2012 12:06

Branky: Vítek 4,Mičiak 2,vlastní.

Dlouho jsem přemýšlel,jakým výrazem ohodnotit naše poslední vystoupení v zimní lize ve Stěžěrách.Možná slovem "SMŮLA".Vždyť jsme hráli o konečné 3.místo a jen těsně prohráli 7:8.Ne,to nebyla smůla,teď jsem přišel na správné pojmenování: KATASTROFA,FIASKO,PROPADÁK.Ano to jsou ty správné výrazy.A důvod? Zcela jednoduchý.Nenaučil jsem své svěřence vůbec nic.Neumíme zpracování míče,přesnou přihrávku,pokrytí míče,obejití protihráče,hlídání si svého protihráče a prostoru, neotáčet se v soubojích bokem,vystřelit na branku,najít si volný prostor,vyrazit včas na míč,podpořit útok a tlačit se do zakončení  a vrchol je asi to,že si z toho ještě hráči dělají legraci. Ne smůla,ale naopak velké štěstí jsme měli,že utkání skončilo rozdílem jedné branky,protože domácí hráči zahodili gólovek možná na celou jarní část.A aby jste měli představu,jak jsem se opravdu cítil po utkání nabízím vám dvě fotky:

před utkáním:a po utkání:

 

Vladimír Novotný

Zpět