Stěžery "B" : TJ Sokol Roudnice "B" 0:2 (0:0)

02.06.2009 20:39

Sestava TJ Sokol Roudnice "B": Žák - Truhlář (65. Mencák), Koudelka, Šiška, Mrštík D. (75. Jarkovský) - Krejčík, Špaček, Koudelka M., Panchártek - Krejcar, Mrštík L. (75.Gráf)

Branky: Krejčík (p), Panchártek

Oboustraně otevřené utkání se dlouho vedlo v duchu velmi mizerného zakončení i těch nejvyloženějších šancí. Nejblíže v první půli byl Koudelka M., který trefil tyč. Ve druhé půli byl náš tým opět nebezpečnější, ale i domácí si vypracovali několik velmi slibných šancí. V 65. minutě se do vápna pustil Panchártek a byl zastaven nedovoleně. Penaltu proměnil Krejčík s naprostým přehledem. Domácí ve snaze vyrovnat postupně otevřeli obranu, ale střelecká potence našich hráčů byla na bodě mrazu. Uklidnění přinesl v 80 minutě Panchártek, který zakončil jeden z mnoha brejků.

Zpět