Střelecké hody ve Stěžerách

04.05.2014 19:36
Mistrovská utkání Stěžery 3.5. 2014
 
Stěžery A - Roudnice A     1 - 8
Kněžour 4, Rejl 3, Mencák
 
Stěžery B - Roudnice A     0 - 14
Kněžour 5, Nun 3, Rejl 3, Mencák 3
 
SESTAVA : Šolc - Mencák, Rejl, Kněžour, Nun, Pajgrt
 
Ve studeném květnovém ránu jsme s obavami odjeli do Stěžer k utkáním s místními tými. Obavy jsme měli kvůli stavu našich brankářů, jeden zlomený prst, druhý s problémy s krkem. Vypomohl nám Dominik Šolc. Nakonec se ukázalo, že brankář bylo to poslední, co nás trápí. Zápasy se proměnily ve střelecký koncert našeho mužstva. Byl to nejlepší výkon za poslední rok. Hře nechybělo nic. Pohyb, kombinace, gólové přihrávky, střelba, bojovnost, dobré individuální výkony. Stačilo kluky lehce postrčit a najednou ukázali, co všechno se za poslední dobu naučili. Bylo radostí sledovat fotbalové akce a připisovat čárky do kolonky gólů. Všichni, kdo dnes hráli si zaslouží obrovskou pochvalu. Jen tak dál chlapci!
                                                                                                   Z. Mikan, M. Nun, trenéři
Zpět