Střelecké trápení ve Lhotě.

05.05.2015 21:17

Tři nepovedená utkání v sobotním odpoledni ve Lhotě.

Roudnice - Skřivany 2:2 Kulda, Šimůnek

Roudnice - Prasek 0:0

Roudnice - Lhota 1:3 Nun

Sestava : Mikanová - Nun, Kudlička, Tomáš V., Tomáš S., Vítek, Kulda, Mikan, Pajgrt, Fikr, Šimůnek

Ve třech sobotních zápasech jsme sehráli vyrovnaná utkání. Směrem dozadu nám hráči celkem fungují, ale do útoku jsme naprosto bezzubí. Chybí nám střelba, přesnější přihrávka a trochu dravosti v zakončení. V prvním utkání jsme dvakrát dotahovali, ve druhém měla Dorka dobře postavené tyče, třikrát zvonilo. V derby byl soupeř efektivnější v zakončení a k velké radosti domácích nás udolal. 

                                                                                                                                  Mikan, Nun, Tomáš, trenéři

Zpět