Střelnice v Myštěvsi

25.10.2015 20:37

Myštěves - SKR 1:20 Nun 10,Šimůnek 3, Tomáš 4, Pajgrt O.3

Červeněves/Skřivany - SKR 1:7 Nun 4. Šimůnek 3

Sestava: Mikanová - Pajgrt O., Tomáš, Šimůnek, Nun, Švadlenka, Pajgrt Š.

Dnešní utkání se proměnila v závody ve střelbě. V prvním utkání jsme, i přes velké nasazení našich mladých hráčů a přes výborný výkon brankáře soupeře, dosáhli rekordního výsledku. Hrát celé utkání v plném nasazení byl by výsledek ještě výraznější. Stále jsme hráče nabádali k větší kombinaci. Ta se uskutečnila až ve druhém utkání, kdy jsme narazili na lepšího soupeře. A právě dobrá kombinace byla to, co nás dovedlo k vítězství. Hráči se přesvědčili, že pokud se nemohou prosadit individuálně, je dobrá přihrávka tou pravou zbraní k dobré hře a dobrému výsledku.

                                                                                                                                         

Mikan, Nun, Tomáš, trenéři


 

 

Zpět