TJ Sokol Lhota pod Libčany - TJ Sokol Roudnice 5:16 (2:7)

14.04.2013 08:56

Lhota pod Libčany - Sokol Roudnice  (2:7) 5 :16

Sestava : Rejl František,Sobotka Michal,Chudoba Marek,Vaněk Oldřich,Mádlo Jakub,Mádlo Dominik,Kutík Daniel,Klapka David

Branky: Rejl - 9x
             Sobotka - 3x
             Kutík  - 3x
             Vaněk - 1x


Po dlouhé zimní přestávce Nás čekal hned na úvod těžký soupeř a 2.tým tabulky.V prvním poločase byla naše hra těžkopádná,spíše se bojovalo než kombinovalo ,ale to se dalo čekat od prvního jarního utkání. I tak jsem byli první poločas lepším týmem a zaslouženě vedli 7:2.
Ve druhém poločase ještě zpočátku byla naše hra neurovnaná ,ale pak se již hoši rozehráli a soupeře jsme jasně přehrávali a zaslouženě vyhráli i druhý poločas 9:3.Celkově tedy velmi krásný a nikým nečekanný výsledek 16 :5.Pochvalu zaslouží všichni ,ale zejména Kutík Daniel za příkladnou bojovnost  i s o 2 roky staršími hráči ,Klapka David za jeho velmi dobrý výkon v bráně a Fanda Rejl již klasicky za bojovnost a i hru ,byť v koncovce má 50% úspěšnost a s přehledem vede střeleckou tabulku.
Doufám že mužstvu vydrží bojovný duch i nadále a budeme těšit výbornými výsledky fanoušky a rodiče.
 

Zpět