TJ Sokol Myštěves - TJ Sokol Roudnice 8:13 (3:6)

03.06.2012 08:19

Myštěves - Roudnice 8:13 (3:6)

naše branky: Chudoba 4x, Černý 3x, Petira 2x, Rejl, Vaněk, Sobotka, Mádlo

sestava Roudnice: Anička Vaňková, Vojta Černý, Kuba Mádlo, Fanda Rejl, Olda Vaněk, Michal Sobotka, Marek Chudoba, Matyáš Pospíšil, David Petira

Domácí postavili malé hřiště na nerovné vedlejší ploše. To ovlivnilo celý průběh utkání. Kombinace byla na tomto plácku opravdu těžká. Na druhou stranu téměř každá útočná akce zaváněla gólem. Pokud bychom proměnili všechny vyložené šance, musel se jejich počet blížit číslu 30, ale i domácí hrozili z rychlých brejků. Rozhodně se neztratili 2 borci z mladších elévů ( David Petira a Matyáš Pospíšil ), kteří zaskakovali za zraněné a nemocné hráče. Pochvalu zaslouží i Anička Vaňková, která se statečně postavila do branky. Celkové hodnocení zápasu: Dopředu dobré, až na to proměňování šancí. Vzadu slušné, až na velké množství pokažených rozehrávek. Určitě pochvala za nasazení a snahu.

Zpět