TJ Sokol Roudnice "B" : AFK Probluz "B" 3:2 (1:0)

07.06.2009 09:48

Sestava TJ Sokol Roudnice "B": Tichý - Mrštík D., Svatoň (46.Klapka), Švadlenka, Spěšný (55.Gráf) - Kučera, Špaček, Koudelka V., Panchrtek - Vlnas, Koudelka M. (75.Chvojka)

Branky: Klapka 2x, Koudelka M.

Soupeř začal  prvních minutách pouze o 9 hráčích, čehož domácí dokázali využít pouze ke vstřelení jedné branky. Po 15. minutách již hrál soupeř v plném počtu a několikrát dokázal ohrozit domácího brankáře. Vyložené šance však měli na kopačkách hlavně domácí hráči. Jen během prvních 45 minut se sami před hostujícím brankářem ocitli Koudelka M., Kučera, Vlnas a několikrát Panchártek. Bohužel pro domácí ani jednomu z nich se nepodařilo zakončit gólově. Druhá půle žačala ve stejném jako taprvní skončila. Domácí pokračovali v zahazování tutových šancí a hosté vyčkávali na svou šanci. Po chybě Švadlenky se jim po podařilo, když hostující Brixi M. ukázal domácím střelcům jak si mají počínat ve vyložených šancích. O pět minut na to, ale domácí opět strhli vedení na svou stranu, když centr Ládi Koudelky zužitkoval Klapka. omácí se dál tlačili do gólových šancí, ale opět bez výsledku. V 75. minutě se ale po pravé střeně dostal do vápna opět Klapka a opět zakočil přesně. Hosté ještě závěr zápasu zdramatizovali, když se výstavní ranou z 25m prosadil i druhý Brixi v dresu hostí. Domácí si však konec zápasu již pohlídali a dotáhli na šanče jednoznačný, ale na branky yrovnaný zápas do vítězného konce. Oživení a to i střelecké přinesl do druhé půle Klapka. Dobrý výkon podali i Vlnas, Kučera a Mrštík, který v hlavičkových soubojích doslova kraloval. Jistotou byl i výkon Ládi Koudelky.

Fotogalerie: https://zasadilzdenek.rajce.net/4.trida_sd_B._Roudnice_B_3_2_Probluz

Zpět