TJ Sokol Roudnice "B" : TJ Sokol Kratonohy "B" 2:1 (1:1)

26.04.2009 08:50

Sestava TJ Sokol Roudnice "B": Žák - Truhlář O., Koudelka V., Šiška, Mrštík D. - Kučera, Koudelka M. (65. Chvojka), Špaček V., Mencák (35. Švadlenka) - Mrštík L., Vlnas (46. Gráf)

Branky: 20. Koudelka V., 89. Šiška

První jarní výhra se rodila velmi těžce, i když úvod vypadal poměrně dobře. Domácí se tlačili před branku hostí a ve 20. minutě zúročil převahu Láďa Koudelka hlavou z rohu ve vedoucí gól. Poté byli domácí několikrát v dobrých střeleckých pozicích, ale bez gólového efektu. Nejblíže brance byl opět Láďa Koudelka, ale jeho dalekonosná střela se pouze otřela o břevno. Hostům však vyšel dokonale konec poločasu, když se prosadili ze standardní situace v poslední minutě poločasu. Do druhé půle šli domácí se snahou převážit vedení opět na svou stranu, ale to se dlouho nevedlo. Během celého zápasu se negativně na týmu projevovala zranění. Nejdříve odešel Mencák, poté Vlnas a nakonec Koudelka. Absence Vlnase a Koudelky byla na oslabení ofenzivy znát, a tak se hodně spoléhalo na standardky a postupné útoky. Velmi aktivně si po celý zápas počínal Kučera na pravé záloze. Když už se zdálo, že se body rozdělí rovným dílem, byl právě Kučera faulován těsně před vápnem. Koudelka V. sice zeď nepřekonal, ale odražený míč poslal za pomocí několika tečí do sítě Šiška. Hosté se ještě snažili o vyrovnání a málem se jim to povedlo. Naštěstí pro domácí hostující útočník v jasné pozici netrefil branku.

Herně to opět nebylo ono, ale věřmě, že nám první výhra psychicky pomůže a to se projeví na předváděných výkonech.  

Foto : https://zasadilzdenek.rajce.net/Roudnice_2_1_Kratonohy

Zpět