TJ Sokol Roudnice - FC HK dívky 7:5 (3:0)

11.06.2012 20:22

Roudnice - FC HK dívky  7:5 (3:0)

naše branky: 3x Fanda Rejl, 2x Michal Sobotka, Marek Chudoba, Vojta Balický.

sestava: David Klapka, Vojta Černý, Kuba Mádlo, Vojta Balický, Olda Vaněk, Fanda Rejl, Nikolas Koutník, David Petira, Marek Chudoba, Michal Sobotka.

Poslední zápas této sezóny začaly obě strany dost opatrně. Postupně jsme se však začali proti starším a fyzicky zdatnějším děvčatům prosazovat. Poločas jsme vyhráli 3:0 a děvčata moc příležitostí neměla. Do druhého poločasu jsme vstoupili dobře a postupně zvýšili až na 6:0. Od tohoto stavu jsme však vyklidili pole a děvčata nás začala přehrávat (především díky prohraným osobním soubojům). I my jsme si vytvořili šance, ale už nám to tam nepadalo. Z jasné záležitosti se nakonec zrodil těsný výsledek. V zápase jsme však určitě byli celkově o něco lepší. Hráči zaslouží pochvalu za dnešní zápas i za celou sezónu, ve které získali druhé místo v tabulce.

Zpět