TJ Sokol Roudnice "MŽ" : Olympie HK "C" 7:0 (3:0)

14.06.2010 20:29

Branky: Chrudimský David 4,Vítek 3

Na poslední utkání sezóny jsme se připravovali, jak nejlépe to šlo. Věděli jsme, že nás čeká zdatný soupeř, se kterým jsme získali ze tří utkání pouze bod a je na prvním místě tabulky, mužstvo Olympie HK "C". Před dnešním zápasem jsme ztráceli pouze jediný bod a tak se vlastně na našem hřišti hrálo utkání o titul. Začalo se velice opatrně, akce končili spíše u vápna a střely byly spíše propagační. Po deseti minutách jsme se osmělili jako první, zatlačili soupeře na jeho půlku a vytvořili si několik brankových příležitostí. Jednu z nich využil nádhernou střelou Vítek. Do poločasu jsme přidali ještě další 2 branky a do kabin šli ohodně klidnější, nežli náš soupeř. V kabinách byl tým pochválen za předváděnou hru a nabádán k tomu, aby se nestáhnul do obrany ale nadále pokračoval ve své útočné hře. Druhý poločas se hrál zcela pod naší kontrolou, soupeře jsme za celé utkání pustili asi 6x k dostřelu naší branky, ale buď obránci nebo gólman nedovolili soupeři skórovat. Moc dobře jsme věděli oč dnes hrajeme. Uvědomili si to i samotní hráči a nechali na hřišti vše. Po pěkných akcích jsme přidali další branky a utkání dovedli do vítězného konce. Do konce, který pro nás znamenal zisk mistrovského titulu. Jsem velice rád, že se nám to povedlo, navíc na domácím hřišti před našimi fanoušky, kterým chci poděkovat za celoroční podporu našeho mužstva. Děkuji ještě jednou všem hráčům za výbornou reprezentaci naší obce a už nyní se těším na další soutěžní ročník.
Vladimír Novotný
 

Zpět