TJ Sokol Roudnice "MŽ" : SK Převýšov 3:1 (2:0)

24.04.2010 22:07

Branky: Vítek, Chrudimský David, Vlasák


Utkání bylo z naší strany malinko nervózní jen do chvíle,než jsme si vypracovali první gólovou příležitost. Od této chvíle se hrálo vlastně jen na polovině soupeře a bylo jen otázkou času,kdy vstřelíme branku. Tu vsítil po pěkné kombinační akci Vítek. O chvíli později se k němu přidal po samostatné akci Chrudimský David a do kabin jsme odcházeli s dvoubrankovým náskokem. Do druhé půle jsem vyzkoušel nechat sedět opory týmu a poslal mladíky,kteří převezmou roli tahounů v příštím roce. Bylo vidět,že se musí ještě zlepšit,aby mohli tvořit hru právě oni. Po menším nedorozumění v naší obraně soupeř snížil na rozdíl jediné branky. Po tomto okamžiku jsme opět poslali na hřiště naše zkušené hráče a hned se to projevilo. Třetí a zajišťující gól vstřelil Vlasák a udělal tečku za dnešním utkáním. Chválím celé mužstvo za bojovnost a nasazení a jsem rád,že jsme našim fanouškům dokázali,že umíme vyhrát i v domácím prostředí.

Vladimír Novotný

Zpět