TJ Sokol Roudnice "MŽ" : Vysoká n/Labem 20:0 (10:0)

28.05.2010 21:17

Branky: Vanc 7, Chrudimský David 4, Vlasák 3, Vítek 3, Voříšek, Mičiak, Chrudimský Tomáš

Soupeř z Vysoké k nám přijel oslaben o jednoho hráče v poli a podle toho se vyjíjelo celé utkání.Nechci ale za žádnou cenu snižovat výkon domácích hráčů,kteří předváděli líbivý fotbal se zakončováním kombinačních akcí do prázdné branky. Dnes si hráči dokázali,jak jednoduché je hrát fotbal,když jsme v pohybu,mluvíme na sebe,doplňujeme se jeden za druhého a hlavně máme hlavu nahoře,abychom viděli lépe postavené spoluhráče.Děkuji celému mužstvu za předvedený výkon,kterým mi udělali obrovskou radost k zítřejšímu svátku.

                                                                                                                            Vladimír Novotný


 Fotogalerie: https://zasadilzdenek.rajce.idnes.cz/OP_Ml.zaci_7_1_Roudnice_20_0_Vysoka_N_L/

Zpět