TJ Sokol Roudnice : SK Libčany 4:4 (1:2)

14.06.2009 20:19

Sestava TJ Sokol Roudnice:  Dytrych - Koudelka, Melaga, Mikan - Koblížek Jakub, Páral, Krejčík, Klapka - Jarkovský (46 Kučera), Vlnas, Krejcar

Sestava SK Libčany:  Tošovský - Pavelka, Tušic, Schejbal, Beneš - Krejsa, Zahradník, Semerád, Savočka (63 Brixi)  - Moník (76 Svatoš), Bína

Branky: Krejcar, Krejčík, Páral, Mikan - Bína 2x, Semerád, Zahradník

5 minuta   libčanští rozehráli z pravé strany trestný kop po faulu na hostujícího Bínu. Brankař Dytrych sice míč vyrazil, ten se ale dostal k Bínovi, který ho naněkolikáté propasíroval až do branky a hosté se ujali vedení 0:1
9 minuta   Krejčíkovu střelu z přímého kopu hostující brankař Tošovský neudržel, dobíhající Klapka však už nestačil míč umístit za jeho záda
13 minuta   po autovém vhazování se k míči dostal Vlnas, perfektně přihrál na volného Krejcara, který výstavní střelou z hranice velkého vápna umístil míč do pravého horního rohu branky hostujícího Tošovského a srovnal stav utkání na 1:1
19 minuta   libčanští založili  po pravé straně Moníkem rychlý protiútok, toho nestačil Mikan zastavit a měl tak možnost přihrát Bínovi, který z první přihrál míč Semerádovi a ten se z hranice velkého vápna nemýlil a poslal Libčiny opět do vedení 1:2.
Do konce poločasu se uč stav utkání nezměnil, přestože na obou stranách proběhlo ještě několik zajímavých akcí.
51 minuta   v úvodu druhého poločasu se dočkali domácí hráči a s nimi i diváci vyrovnání, to když využil Krejčík nedorozumění obrany a následné chyby hostujícího brankaře Tošovského a doslova přetlačil míč do sítě.
56 minuta   domácí se z vyrovnání těšili pouhých pět minut, a to do doby, než se k míči dostal zcela osamocený a nikým neatakovaný Zahradník a jeho střela zapadla k levé tyči brankaře Dytrycha
64 minuta   s vedením hostí se nesmířil domácí Páral, který se napřáhl a ze 30 metrů perfektně trefil šibenici hostujícího Tošovského
69 minuta   brankové dostihy pokračují. Tentokrát se podruhé v zápasu trefil Bína, když se díky nedůsledné hře domácích dostal k míči a nekompromisně zvyšuje k levé tyči na 3:4.
82 minuta   k vyrovnání stavu došlo po rohovém kopu domácích, kdy na Krejcarův centr naběhl Melaga, jeho hlavičku Tošovský ještě vyrazil, ale na dorážku Mikana nestačil a kapitán domácích tak stanovil konečný výsledek utkání na 4:4.
     Diváci viděli vyrovnané utkání okořeněné osmi brankami. Hosté z Libčan byli fotbalovější, domácí s nimi však svou bojovností dokázali udržet krok a tak se zrodila zasloužená remíza.

 

Zpět