TJ Sokol Roudnice - TJ Sokol Nepolisy 13:5 (7:0)

25.05.2012 21:05

Roudnice-Nepolisy 13:5 (7:0)

naše branky: Chudoba 4x, Rejl 4x, Sobotka 3x, Černý, Vaňková

naše sestava: Klapka David, Černý Vojta, Mádlo Jakub, Rejl František, Chudoba Marek, Vaněk Olda, Vaňková Anička, Petira David, Sobotka Michal

Zápas ze soupeřem, který měl v kádru i mladší děti byl naší jednoznačnou záležitostí. Kdybychom proměnili alespoň polovinu vypracovaných šancí, musel výsledek začínat číslem 2. Hráči však místo kombinace volili samostatné akce a utápěli se v kličkách a v přehuštěném prostoru před brankou soupeře. Přesto jsme viděli některé povedené akce a spoustu pěkných gólů. Po snaživém výkonu se v závěru prosadilo gólově i mužstvo Nepolis. Doufejme, že domácím vítězství zvedne sebevědomí do posledních dvou zápasů sezony.

Zpět