TJ Sokol Roudnice : TJ Vrchlabí 2:0 (1:0)

26.05.2009 21:43

Sestava TJ Sokol Roudnice: Tichý - Pajgrt, Koblížek Jan, Mikan, Klapka - Koblížek Jakub, Melaga, Páral, Krejcar - Vlnas, Krejčík

Střídali: Špaček J., Koudelka M., Vlasák

Domácí přes výraznější herní převahu nedokázali nijak odpovědět na vedoucí branku hostí z úvodu zápasu a tak hosté do otevřené obrany v záveru zápasu pečetili svoji dnešní výhru.

Aleš Javůrek, trenér TJ Sokol Roudnice: „Vrchlabí dalo ze tří šancí dva góly, my minimálně z pěti ani jeden. Je to obehraná písnička. Hrajeme dobře do chvíle, kdy si vytváříme tlak na soupeřovu branku, ovšem po obdržené brance se naše hra zpravidla sesype. Poté už to je o dobývání soupeřovy branky. Naše produktivita je však špatná.“

Fotogalerie: https://zasadilzdenek.rajce.net/Roudnice_0_2_Vrchlabi

Zpět