Turnaj Grassroots Day - Nový Hradec Králové - 8.5.2014

08.05.2014 19:48

Turnaj pořádaný KFS (pro mužstva hrající krajské soutěže), který jsme pojali jako kvalitní přípravu na mistrovské turnaje. Startovali, mimo naše mužstvo, dvě mužstva z finálové skupiny krajského přeboru (Jaroměř, Třebeš) a další dvě kvalitní krajská mužstva (Úpice/Rtyně, Nový Hradec/Slavia HK).

Naše zápasy:

Roudnice/Lhota p.L. - Třebeš 0:3

Roudnice/Lhota p.L. - Jaroměř 0:10

Roudnice/Lhota p.L. - Nový Hradec/Slavia HK 3:1 (2x Rejl, Heč)

Roudnice/Lhota pL. - Úpice/Rtyně 1:3 (Vaněk)

naše sestava: Saidl, Vaňková, Srpková, Rejl, Mádlo, Kratochvíl, Sobola, Martinec, Heč, Chudoba, Vaněk

Turnaj jsme  nepřijeli vyhrát, ale rozhodně se dal sehrát z naší strany kvalitněji. Je málo odehrát naplno pouze jeden a půl zápasu ( Nový Hradec/Slavia + poločas Úpice/Rtyně). Rozhodně to není otázka fyzické připravenosti (výborně odmakaný poslední poločas v turnaji), ale je to v hlavách hráčů. Nám trenérům se, přes velkou snahu, nepodařilo zatím najít to kouzelné slovíčko, které by vždy dokázalo v hráčích probudit 100% výkon. Určitý posun vidíme, ale někdy si připadáme, že chceme hrát naplno jenom my trenéři. Tento turnaj  byl dobrou přípravou na nedělní mistrovský turnaj v Hostinném. Úspěchem je určitě skalp domácího mužstva.  Nejlepším brankařem turnaje byl po zásluze vyhlášen náš Martin Saidl.

Zpět