Turnaj Lhota pod Libčany

25.08.2013 11:10

V sobotu 24.8. jsme se zúčastnili turnaje O pohár starosty obce Lhota pod Libčany. Oproti původním předpokladům o kvalitní přípravě na sezonu se nám omluvila většina hráčů , takže turnaj jsme absolvovali ve velmi kombinované sestavě. Převahu měli hráči našeho B mužstva. Turnaj byl určen hráčům ročníku 2005 a mladším. My jsme měli borce ročníku O5-O8. Naše sestava byla tato - Křenek, Novák, Tomáš S., Mencák, Tomáš V., Nerad, Nun, Šimůnek a hostující Vojta Polák. V základní skupině jsme se střetli s FCHK 06 prohra 0-5, s FCHK dívky, pozdější vítěz, prohra 0-9 a se Lhotou pod Libčany prohra 1-4, gol Aleš Mencák. Tento výsledek se nám započítával do tabulky skupiny o 5.-8. místo. V té jsme hráli s dívkami Třebše, smolná prohra 1-2 golem v poslední minutě. Branku dal opět Aleš. Před posledním zápasem nám hráči plácnutím ruky slíbili, že vyhrají a najednou to šlo. Nejslabší celek turnaje jsme porazili 6-0. Goly- Mencák 4, Polák a Nun. Po těchto výsledcích jsme obsadili konečné 7.místo. Turnaj nám ukázal možnosti a schopnosti hlavně mladších hráčů. Těm starším zase to, že na ně budou kladeny vyšší a vyšší nároky se kterými se budou muset vyrovnat, aby byli těmi správnými tahouny mužstva.

                                                                                                                                             Z. Mikan, M.Nun, J. Tomáš, trenéři

Zpět