Turnaj Minielévů - Lhota p.L. - 11.6.2014

13.06.2014 13:24

TURNAJ MINIELÉVŮ - LHOTA POD LIBČANY


Ve středu 11.6.2014 proběhl turnaj minielévů ve Lhotě pod Libčany. Za krásného počasí se utkaly týmy:domácí Roudnice/Lhota/Kratonohy,Černilov, RMSK Cidlina a FC Hradec dívky. I přes řadu omluvenek se nás sešlo dost na to, abychom opět na hřišti dominovali. Vytvořili jsme dvě čtveřice, které se pravidelně střídaly a postupně navyšovaly gólové skóre. V brance nás držel skvělými zákroky Matěj Mervart. Dnešním nejlepším hráčem je však Matěj Šimůnek, na kterého dnes byla radost se koukat.

Roudnice/Lhota/Kratonohy – RMSK Cidlina 5:3

Branky: Šimůnek Matěj 3x, Tomáš Standa 2x

Roudnice/Lhota/Kratonohy – FC Hradec dívky 5:0

Branky: Šimůnek Matěj 2x, Lesák Michal 2x, Tomáš Standa

Roudnice/Lhota/Kratonohy – Černilov 7:1

Branky: Lesák Michal 2x, Tomáš Vít 2x, Tomáš Standa 2x, Šimůnek Matěj

Sestava: Mervart Matěj, Tomáš Vít, Jozíf František, Lesák Michal, Šimůnek Matěj, Tomáš Standa, Geldoň Lukáš, Hruška Martin a Tlučhoř Jiří.

Trenéři: Jiří Tomáš a Milan Tlučhoř

Zpět