Turnaj Minielévů s Fotbalovou školičkou HK - 13.5.2012

17.05.2012 21:18

V neděli 13.5.2012 proběhl na našem hřišti další z turnajů ve spolupráci s Fotbalovou školičkou při ZŠ Milady Horákové. Tentokrát jsme se sešli dopoledne za chladnějšího, ale příjemně slunečného počasí. Turnaj byl rozdělen do dvou částí. V jedné se střetla 3 družstva školičky ročník 2006 a jedno Roudnice 2005. Ve druhé pak školička r.2007-2 družstva a jedno Roudnice r.2006. Starší skupina hrála jednokolově každý s každým, zde naši borci jednou vyhráli, dvakrát prohráli, dohromady z toho bylo třetí místo. Mladší borci a borkyně hráli také každý s každým, ale rovnou dvakrát. Z toho pak dvakrát zvítězili, dvakrát remízovali a skončili první. Velmi mě těší pokrok ve hře obou družstev, při srovnání s obdobným turnajem vloni. Za starší nastoupili A.Mencák, Š.Křenek, T.Novák, P.Rejl, F.Pavlíček, S.Kudličková a D.Šolc. Za mladší T.a D. Mikanovi, S.Nun, A.Vítek, M.Gráfová, Š.Kudlička a J.Krupka. Velkou pochvalu zaslouží všichni, ale rád bych vyzdvihnul výkony Tomáše Nováka ve starších a Sam Nuna v mladších. Již ve středu nás čeká další turnaj, tak doufám, že budeme pokračovat ve stávajících výkonech a dále rozdávat fotbalovou radost rodičům a fanouškům a že se nám budou vyhýbat nemoci. Velký dík patří Martinu Nunovi za koučování staršího družstva.

Zdeněk Mikan

Zpět