Turnaj Minielévů - Stěžery 30.5.2012

01.06.2012 10:02

Bylo krásné středeční odpoledne zalité sluncem, větřík lehce pofukoval a eskadra roudnických minielévů, jejich rodičů a příznivců se vydala směr Stěžery. Čekal nás třetí turnaj pořádaný ve spolupráci s fotbalovými oddíly Stěžer, Černilova a Třebše. Po důkladné analýze předchozích turnajů jsme provedli změnu na postu brankáře. Rozhodnutí se ukázalo býti dobrým a Šimon Křenek podal po všechny zápasy výborný výkon. Excelentní byly hlavně jeho výkopy, kterými zakládal rychlé protiútoky a vyzýval jimi ke skórování tyto spoluhráče: M.Gráfovou, D.Mikanovou, A.Vítka, S.Nuna, P.Rejla, T.Nováka, S.Kněžoura, T.Mikana, Š.Kudličku, O.Pajgrta a J.Krupku. Holky a kluci se ničeho nezalekli a od začátku se do soupeřů zakousli. Odměna přišla vzápětí. Ve třech zápasech jsme ochutnali všechny výsledky, které fotbal přináší - výhru, remízu i prohru. Spravedlivě jsme rozdělili zátěž na všechny hráče, všichni se snažili a bojovali o každý balon, dva však tentokrát  vyčnívali nad ostatní -  Sváťa a Patrik. Příště je určitě vystřídají ostatní. Příležitost bude už tuto sobotu na našem hřišti. Díky všem za výkon a rodičům za podporu. 

Z.Mikan

Foto z turnaje: https://tomasrejl.rajce.idnes.cz/Minielevove-Turnaj_Stezery_30.5.2012/

Zpět