Turnaj Minielévů - Třebeš 2.5.2012

17.05.2012 21:16

Ve středu 2.5.2012 jsme se zúčastnili prvního ze serie turnajů pro minielévy. Soupeřem nám byli stejně staří kluci a pohříchu o něco starší holky z Třebše, Jaroměře a Stěžer. Turnaj probíhal za velkého horka na pěkně nachystaných hřištích Sokola Třebeš. Za Roudnici nastoupili: S.Kňěžour,T.Mikan,D.Mikanová,S.Nun,A.Vítek,T.Novák,S.Kudličková,Š.Kudlička a Š.Křenek.Velmi se mi líbil přístup a nasazení všech hráčů a hráček,přesvedčili jsme se o tom co se nám daří více,co méně. Někteří vsítili své první branky v životě a přišli na to jak opojné to je.Ale také jak hořce chutná dostat branku.Konečný výsledek se v těchto turnajích nehodnotí,sladké odměny dostali všichni. Děkuji všem za odvedený výkon a rodičům za podporu. Příští turnaj se koná ve středu 16.5. na našem hřišti.

Trenér minielévů: Zdenek Mikan

Zpět