Turnaj Minielévů - ZŠ M. Horákové - 4.6.2014

11.06.2014 14:21

MINIELÉVOVÉ 4.6.2014

Na další turnaj minielévů jsme jeli na umělou trávu ZŠ M. Horákové, kde jsme sehráli 3 zápasy. První proti Třebechovicím jsme ovládli 5:2, kdy jsme ještě spoustu šancí neproměnili. Druhé utkání proti FŠ žluté jsme vyhráli také, tentokrát 3:0 ( brankář Matěj Šolc za svá záda nepustil jedinou střelu ). Třetí utkání jsme smolně prohráli 3:4, když jsme neproměnili řadu šancí a inkasovali v posledních sekundách zápasu. I tak musíme odjíždět s velmi dobrým dojmem z odvedeného výkonu všech hráčů.

Třebechovice - Roudnice/Lhota/Kratonohy 2:5

branky: Nun 2x, Šimůnek 2x, Hruška T.

FŠ žlutá - Roudnice/Lhota/Kratonohy 0:3

branky: Nun, Šimůnek, Lesák

FŠ bílá Roudnice/Lhota/Kratonohy 4:3

branky: Nun, Hruška T., Císař

Sestava: v brance Tomáš Vít, Šolc Matěj, Fikr Jan, dále Hruška Tomáš, Lesák Michal, Nun Samuel, Šimůnek Matěj, Chvojka Adam, Pajgrt Ondřej, Tlučhoř Jiří a císař Jakub.

Jiří Tomáš a Milan Tlučhoř

Zpět