Turnaj mladších elévů Kratonohy 16.4.

16.04.2011 14:38

TJ Sokol Roudnice A – TJ Sokol Kratonohy 7:0 (4:0)

naše branky: 3x Michal Sobotka, 2x Marek Chudoba, Fanda Rejl, Olda Vaněk

Zápas ve kterém jsme ještě spoustu šancí zahodili (4x nastřelená tyč, několikrát sami na branku). Je vidět, že soupeřovi hráči s kopanou začínají. Naši hráči nepředvedli nijak oslnivý výkon k dosažení tohoto výsledku.

 

TJ Sokol Roudnice A – TJ Sokol Lhota pod Libčany 2:1 (1:1)

naše branky: Olda Vaněk, Fanda Rejl

Na tuto věkovou kategorii velice kvalitní zápas, ve kterém se hrálo nahoru dolů. Střetli se dva týmy, kde s dětmi pracuje dlouhodobě a bylo to znát. Lhota se ujala vedení, ale nám se podařilo otočit výsledek a vybojovat vítězství v tomto derby zápase. Myslím, že jsme byli o branku lepší, lépe jsme kombinovali a i šancí jsme měli víc.

 

TJ Sokol Roudnice B – TJ Sokol Lhota p.L. 0:18

B mužstvo trápila v posledních týdnech velká marodka a byli jsme rádi, že jsme dali mužstvo dohromady. Někteří naši hráči stáli poprvé po nemoci na hřišti a bylo to znát. Soupeřovi hráči byli většinou o 2 roky starší a o hlavu větší a dá se říct, že do čeho kopli, to nám tam spadlo.

 

TJ Sokol Roudnice B – TJ Sokol Kratonohy 0:5

Tento zápas byl již vyrovnanější, ale my jsme ani ty nejvyloženější příležitosti neproměnili.

 

Tomáš Rejl

Zpět