Turnaj Nové Město n.C.

07.08.2011 14:36

6.8.2011 se naše B mužstvo účastnilo turnaje v Novém Městě n.C. a nakonec si vedlo znamenitě. Všem hráčům patří poděkování za příkladný přístup k oběma dnešním utkáním. Velmi kvalitní výkon podalo celé mužstvo a hlavně dokázalo hrát velmi týmově, včemž možná dnes soupeře dokázalo převýšit. Navím se velmi pozitivně ukázala slušná fyzická připravenost většiny klíčových hráčů týmu, což v takto náročně hraném turnaji, bylo asi základním kamenem výsledného triumfu. Chválit individuality by bylo zbytečné, jelikož by to bez ostatních členů týmu sami nedokázali uhrát.

1. utkání: TJ Sokol Roudnice "B" : Boharyně  5:0 (3:0)

Branky: Klapka D. 2, Novotný, Janeček, Panchártek

Sestava: Zasadil, Klapka M, Šiška, Svatoň A., Švadlenka, Janeček, Novotný, Klapka D., Panchártek, Melichar J., Melichar T., Kmoníček J.

 

Finále: Nové Město n.C. : TJ Sokol Roudnice "B"  0:2 (0:0)

Branky: Klapka D., Melichar Jan

Sestava: Zasadil, Klapka M, Šiška, Svatoň A., Švadlenka, Truhlář, Novotný, Klapka D., Panchártek, Melichar J., Melichar T., Kmoníček J., Gráf

Zpět