Turnaj Roudnice - 14.6.2014

16.06.2014 08:42

MLADŠÍ ELÉVOVÉ "B"

      Poslední jarní zápasy jsme odehráli na domácím hřišti s Třebechovicemi a Malšovicemi. Jako již tradičně nás nečekalo nic lehkého. V prvním utkání jsme se velmi těžko vyrovnávali s kombinační hrou soupeře z Třebechovic, a když jsme k tomu přidali nedůraz a málo chuti, byla z toho prohra 0:9. Do druhého zápasu jsme vstoupili úplně stejně a po poločase jsme prohrávali 0:8. Poté se naše hra velmi zlepšila a druhý poločas jsme vyhráli 5:4, takže konečné skóre bylo 5:12. Prostě hrát dobře pouze jeden poločas nestačí.

Roudnice "B" - Třebechovice   0:9

Roudnice "B" - Malšovice      5:12   branky: Tomáš Standa 3x, Vítek Adam 2x

                                                                                                 trenéři Jiří Tomáš a Martin Fikr

Zpět