Turnaj Roudnice 3.11. 2013

04.11.2013 20:55
Poslední turnaj podzimu 2013, Roudnice 3.11.
 
 
Soupeři: NHK/Slavie A, NHK/Slavie B
 
Sestava: Křenek- Mencák, Rejl, Nun, Mikanová, Kněžour, Pajgrt
 
Roudnice A - NHK A 3-7 Kněžour 2, Nun
V prvním utkání jsme se za stálého deště brzy ujali vedení 2-0, po pohotových brankách Sama a Sváti. Poté jsme asi podlehli uspokojení, přestali jsme hrát a soupeř utkání  dokonale otočil. Nejprve vstřelil dvě branky nechytatelně pod břevno, poté jsme mu góly nabídli vlastní nedůsledností a nedůrazem.
 
Roudnice A - NHK B 3-1 Mencák 2, Kněžour
Po důrazné mezizápasové domluvě v kabině jsme do druhého utkání vstoupili daleko lépe. Stejně jako soupeři i nám činil značné potíže mokrý terén. Gólově se konečně prosadil Aleš střelami po zemi. Náš tradiční střelec Sváťa by dnes nedal pravačkou branku ani do půlnoci. Měl asi 5 velmi dobrých šancí. Ale naštěstí umí zakončit i levou nohou a třetí brankou dodal ostatním klid.
 
Jsme rádi, že se nám podařilo zakončit podzimní turnaje vítězstvím. Dnes jsme mohli zvládnout obě utkání vítězně, ale museli bysme se lépe probudit. Obě družstva z Hradce byla stejné výkonnosti. Ve středu nás čeká poslední venkovní trénink a závěrečný večírek, kde si vše zhodnotíme a odměníme naše borce.
 
                                                                                              Z. Mikan, M. Nun, trenéři
Zpět