Turnaj Třebeš - 12.3.2017 - HODNOCENÍ + FOTO

12.03.2017 18:30

V neděli 12.3. jsme odehráli turnaj v Třebši.

VYHRANÁ UTKÁNÍ: 1

PROHRANÁ UTKÁNÍ: 4

 

Náš druhý jarní turnaj který jsme odehráli v Třebši, hodnotím velice pozitivně. I přes nepříznivé hráčské počty, jsme dokázali odehrát jak vynikající tak trochu zbytečně prohraná utkání. Za celý turnaj chci poděkovat všem hráčům a rodičům kteří na turnaj dorazili a předvedli svojí bojovnost,sílu a týmového ducha.

 

Roudnice : FC Nový Hradec Králové   2:5

Branka: 2x Fikr J.

Sestava: Vítková V.– Hruška M., Rydlo L., Rydlo F., Fikr J., Švadlenka J.

Náš první zápas na turnaji jsme odehráli s vyrovnaným soupeřem, kdy jsme dokázali vstřelit rychlý gól. Radost nám však dlouho nevydržela, pět minut na to byl už stav zápasu 1:3. Musím však hráče pochválil za jejich neutuchající bojovnost kdy jsme nepřestali hrát, z čehož jsme dokázali vstřelit snižující branku. Zápas nakonec soupeř zvýšil v samotném závěru utkání

Roudnice : Jičín   0:3

Branky:

 Sestava: Vítková V.– Hruška M., Rydlo L., Rydlo F., Fikr J., Švadlenka J.

Náš druhý zápas i přes velice vyrovnané utkáni rozhodla naše menší bojovnost v útoku, kdy jsme nedokázali ze tří samostatných úniků vstřelit branku. V bráně nás podržela dneska vynikající Vendy V. která dokázala zneškodnit hned několik akcí soupeře. Zároveň zaslouží pochvalu Martin Hruška, který spolu s Lukášem Rydlem dokázali hráče rychle napadat a odebírat jím bálon.

Roudnice : TJ Sokol Třebeš B B 0:5

Branky:

Sestava:  Vítková V.– Hruška M., Rydlo L., Rydlo F., Fikr J., Švadlenka J.

Ze začátku dobře vypadají utkání s hratelným soupeřem, se nám opět projevila naše pasivita do útoku, kdy jsme darovali soupeřovi hned 3 góly z protiútoku, kde se projevilo pravidlo ,,nedáš, dostaneš,,. Po našem závěrečném snaživém bránění a hře na brejky, se nám však nepodařilo vstřelit ani jedinou branku. Hráči však projevili svoji bojovnost a odhodlání vůči hře soupeři.

Roudnice : Sokol Lhota pod Libčany   2:.1

Branky: Fikr J., Švadlenka J.

Sestava: Vítková V.– Hruška M., Rydlo L., Rydlo F., Fikr J., Švadlenka J.

Zápas s naším sousedem a rivalem ze Lhoty, se nám na turnaji povedl nejvíc, nejen že to bylo vyhrané derby, ale zároveň to bylo naše nejlépe odehrané utkání, kdy jsme soupeře nepouštěli do sebemenší šance, výborně jsme útočili, výborně jsme bránili a především jsme výborně hráli jako tým.  Přesnými výkopy od naší brankářky, která odchytala svůj druhý turnaj, jsme dokázali vstřelit vedoucí branku, která se ukázala, jako nesmírně důležitá pro zvednutí našeho týmového ducha. I když soupeř dokázal vyrovnat z pěkné kombinace, tak ve zbytku zápasu jsme soupeře k ničemu nepustili. Třešničkou na krásném utkání byl první soutěžní gól Jana Švadlenky, který se ukázal jako vítězný.

Roudnice : TJ Sokol Třebeš A   0:9

Branky:

Sestava: Vítková V.– Hruška M., Rydlo L., Rydlo F., Fikr J., Švadlenka J.

Poslední utkání jsme odehráli spíše sporadicky, během prvních třech minut jsme inkasovali hned 4x. Po těchto obdržených gólech jsme ztratili náš zápal do hry, který nás provázel celým turnajem. Na závěr jsme inkasovali ještě 5x z čehož byli hráči značně otrávení. Nakonec jsme však byli rádi za jednu výhru v turnaji a obsazení společného 4-6 místa.

DSC_0136.jpg (265768)
DSC_0137.jpg (252432)
DSC_0138.jpg (265233)
DSC_0311.jpg (226274)
DSC_0312.jpg (238969)
DSC_0313.jpg (241301)
DSC_0326.jpg (261705)
DSC_0452.jpg (310182)
DSC_0543.jpg (267643)
DSC_0573.jpg (325989)

 

Zpět