Utkání v Předměřicích

28.09.2014 18:30
3. mistrovský turnaj
Předměřice, 27.9. 2014
Soupeři : Lokomotiva HK, Předměřice
 
Sestava : Mikanová - Kulda, S. Tomáš, V. Tomáš, Nun, Šimůnek, Krupka, Kudlička
 
Roudnice - Loko 4-2 Nun2, Krupka, Šimůnek
Roudnice - Předměřice 1-3 Krupka
 
Sobotní dopoledne v Předměřicích vypadalo ospale, ještě půl hodiny před výkopem to vypadalo, že jsme si spletli místo konání. Pak domácí rychle postavili dvě malá hřiště, hrubým odhadem tak o třetinu menší než uvádějí pravidla. Ospale nepůsobilo jen místo, ale i naši hráči. Konkrétní pokyny od trenérů hráči nevnímali a co jsme si řekli před utkáním, neplnili. Celkově se nesoustředíme na zápas a to sráží naše výkony. V obou zápasech jsme prohrávali a zatímco s Loko jsme utkání otočili, s domácími se to nepovedlo. Dostaváme se do šancí, ale zapomínáme střílet. Naše výkony mají stoupající tendenci, potřebujeme více trénovat a výsledky se dostaví.                                                                                                                 
                                                                                                                                                                        Mikan, Nun, Tomáš, trenéři
Zpět