V Hradci střídavě oblačno.

14.10.2014 09:13
5. mistrovský turnaj
Olympia Hradec Králové, 12.10. 2014
Soupeři : Olympia HK, Slávia HK
 
Sestava : Mikanová - Kulda, Nun, Krupka, Tomáš S., Tomáš V., Šimůnek, Pajgrt, Kudlička
Olympia HK - Roudnice 3 : 0
Slávia HK - Roudnice 3 : 2 Nun, Krupka, Šimůnek
 
Za krásného slunečného počasí jsme odehráli dva vyrovnané zápasy ve kterých jsme opticky tahali za delší konec. Ale každý zápas dopadl jinak. V zápase s Olympii jsme se dokázali prosazovat až k brance, ale naše koncovka nebyla žádná. Bez střelby nemůžeme vyhrát. Soupeř vystřelil na branku 4x a dal nám 3 branky.
Zápas se Slávii vypadal podobně jako předchozí a trenéři se mohli na střídačce ukřičet s pokyny ke střelbě. Až když jsme zavřeli oči a udeřili do míče, podařilo se. Soupeř korigoval až před koncem. 
Hra v obou zápasech byla neurovnaná, chybí nám lepší přihrávka, pohyb bez míče, hrajeme jenom s míčem, lepší prosazení jeden na jednoho. Na tom všem pracujeme na tréninku, teď už jen to přenést do zápasu.
                                                                                                      Mikan, Nun, Tomáš, trenéři
Zpět