Václav Pilař v Roudnici - 20.4.2012

20.04.2012 21:37

Dnes jsme přivítali na našem hřišti vzácnou návštěvu. Na trénink mladších žáků, starších elévů a mladších elévů dorazil hráč Viktorie Plzeň a reprezentant Václav Pilař. Postupně si zatrénoval se všemi mužstvy, zapojil se do fotbálku, do střelby i do házené. Poté následovala autogramiáda, kdy se děti na Vaška sesypali jako vosy a nechávali si podepsat všechno možné. Následovala krátká beseda, kde se děti ptali na různé zajímavosti. Nakonec dostal reprezentant od dětí fotbalový dort. Cílem návštěvy byla popularizace fotbalu mezi dětmi, kdy jim jejich vzor ukázal něco ze svého umění a vysvětlil jim, že z fotbalu musí mít především radost a musí je bavit. Myslím, že jsme všichni prožili příjemné odpoledne, které nezkazila ani závěrečná průtrž mračen.

Fotografie z akce Zdeněk Zasadil : https://zdenekzasadil.rajce.idnes.cz/2012-04-20_Pilar/

 

Zpět