Ve čtvrtfinále poháru jsme prohráli s Třebší "B" 1:5

12.05.2011 18:56

Branka:Chrudimský

Na pohárové utkání nám byl do čtvrtfinále nalosován soupeř,který u nás byl před týdnem na soutěžním zápase.Tam jsme sice bědovali,co to přijelo za vyspělý tým,ale poprali jsme se ,jak to jen šlo.Dnes nám hosté ukázali,že mají ještě lepší hráče a tak nebylo v pohárovém utkání vlastně co řešit.Škoda jen,že k nám přijeli spíše dorostenci a většina z "A" týmu Třebše.Když už se přihlásili do poháru,tak to mají zkusit s opravdovým béčkem.Oni si totiž mohou vybrat z mnoha kluků a my to dáváme celé dokupy ze 3 vesnic.A pak si tady ještě hrají na hvězdy.Jedinou naši branku dal na 1:3 Chrudimský.Někteří naši hráči sami viděli chyby,po kterých jsme dostávali branky a tak to snad bude k něčemu dobré.Alespoň se pokusíme se jich vyvarovat v dalším utkání.To hrajeme po dohodě s hosty místo v sobotu až v neděli 15.5. od 10.00 na domácím hřišti.

Vladimír Novotný

Zpět