Víkendové hodnocení našich týmů

06.10.2014 20:00

A mužstvo přerušilo serii povedených zápasů a po nepřesvědčivém výkonu prohrálo v Kostelci n.O. 1:4. Béčko se doma těžko prosazovalo proti houževnatému soupeři z Lužce n.C. a nakonec bylo rádo za výhru 2:1. Dorost tentokrát nestačil na mužstvo Vamberk/Doudleby a podlehl 1:7. Turnaj krajského přeboru mladších žáků a starších elévů se konal v Hořicích. Mladší žáci porazili domácí tým 5:3 a s Novým Hradcem i Olympii HK shodně remizovali 2:2. Starší elévové vyhráli 3:1 s Hořicemi i s Olympii HK a s Novým Hradcem 4:1 a nadále drží neporazitelnost. B mužstvo mladších žáků doma zvítězilo s Novým Městem n.C. 8:0. B mužstvo starších elévů přivezlo vítězství 4:0 ze Stěžer. Mladší elévové v domácím turnaji prohráli s Malšovicemi 3:5 a vysoko zvítězili s Třebechovicemi p.O. 14:0. Podrobnosti o všech zápasech najdete na stránkách jednotlivých týmů.

Zpět