Víkendové ohlédnutí za výkony našich mužstev

15.09.2014 08:49

"A" mužstvo přivezlo 2 cenné body, od námi nepříliš oblíbeného soupeře, z Třebše (0:0, pen. 3:5) a patří mu momentálně 3. místo v tabulce 1.A třídy. "B" mužstvo si doma poradilo s Červeněvsí 3:1 a potvrdilo stoupající tendenci ve svých výkonech. Turnaj krajského přeboru mladších žáků a starších přípravek se konal v Chlumci n.C.. Mladší žáci po kvalitních výkonech 2x remizovali a 1x odešli těsně poraženi, starší přípravka opět ani jednou nezaváhala a bez ztráty bodu ji patří první místo v tabulce své skupiny. "Béčka" mladších žáků i starších přípravek vyhráli svá utkání v okresních soutěžích (MŽ v Kunčicích 6:2, SP doma s Chlumcem B 4:1). Dorost a mladší přípravka měli tento výkend volno. Podrobnosti na stránkách jednotlivých mužstev.

Zpět