Vysoká : TJ Sokol Roudnice "MŽ" 0:15 (0:8)

18.04.2010 21:26

Branky: Vlasák 4, Vanc 3, Chrudimský Tomáš 2, Novotný 2, Matoušek, Vítek, Pilous, Voříšek

Na tomto utkání bylo vidět,že náš soupeř teprve začíná a nemá ještě tolik zkušeností jako naši hráči. Celé utkání se odehrálo prakticky na půlce domácích a náš tlak byl místy až drtivý. Přitom jsme ještě řadu šancí nepromněnili. Buď jsme je zahodili svojí lajdáckostí nebo nevyužili díky dobrému zákroku domácí obrany v čele s jejich gólmanem. Přesto jsem spokojen, protože místy byla k vidění pěkná kombinační hra jakou bych si představoval od svých svěřenců po celý zápas. Po domluvě v kabině jsme se dočkali i toho, že naši hráči mezi sebou začali komunikovat, což hodnotím velice pozitivně do další práce. Podle výsledku sami vidíte, že branka padla v průměru každé 4 minuty, což si myslím je velice slušné. Věřím, že nám po tomto výsledku nestoupne sláva do hlavy a další utkání odehrajeme v podobném stylu i před domácím publikem.

Vladimír Novotný 

Zpět