Začátek přípravy + tréninkový plán únor

02.02.2014 20:49

Máme za sebou první dva tréninky (středa v tělocvičně + neděle na umělce). Doufáme, že kluci a děvčata budou v tréninkové píli pokračovat a že se to projeví i v jarní části Krajského přeboru. Od února přidáme ještě trénink v pátek (viz. příloha). V únoru chceme stihnout mimo trénování, ještě halový turnaj v Předměřicích n.L. (23.2.) a tréninkové utkání s našimi staršími elévy taktéž v předměřické hale 18.2.. Na umělku můžou děti v kopačkách nebo v turfech. Trénuje se téměř za každého počasí (vyjímka velký mráz,  silný děšť nebo sněžení). Zrušení rozešleme SMS. Vždy budou mít k dispozici vytopenou kabinu, kde si odloží věci a přezují se. Omluvy prosíme posílat e-mailem (vyjímka pokud je to až v den tréninku nebo zápasu, tak SMS). Srazy na tréninky: v tělocvičně min. 10 minut a na umělce min. 5 minut před začátkem tréninkové jednotky. Během února musí být vybrány a do Prahy na FAČR zaplaceny příspěvky 100,-kč za dítě (budeme vybírat). Bohužel letos nepojedeme na soustředění do Rokytnice v O.h., protože termín Velikonoc je dlouho a kreje se již s mistrovskými zápasy. Pokusíme se vymyslet nějaký náhradní program. Pokud máte nějaké dotazy, nebo problémy pište nám.

Kontakty:

Roman Kratochvíl: mob.: 602432413, e-mail: krata.roman@seznam.cz

Tomáš Rejl: mob.: 737539356, e-mail: rejl.tomas@seznam.cz

 

Ml. žáci-plán na únor 2014.doc (75,5 kB)

 

Zpět