Žáci začali přípravu na novou sezónu

04.09.2013 11:24

Se vstupem do nového ročníku čekalo naše žáky hodně změn. První velká je ta,že pro letošní sezónu jsme přihlášeni do kraje. S tím souvisí hrací systém.Zatímco jsme byli zvyklí odehrát 1 utkání,nyní nás čekají 2-3 podle počtu soupeřů v daném turnaji.S odchodem našich bývalých mladších žáků nezbyl v týmu prakticky nikdo a sehnat dostatečný počet hráčů nebylo jednoduché.Hlavně díky výboru a panu Rejlovi se to podařilo a nyní tým disponuje 16 hráči na soupisce. Přípravu na podzimní část jsme začali už 30.7. Odehráli jsme přípravné utkání s našimi staršími elévy,kteří nám ukázali,  jak moc se toho ještě musíme naučit. První přípravný turnaj na rozehrání v rámci kraje se  konal právě u nás. Přijeli velice kvalitní soupeři: Náchod, Hořice a Červený Kostelec. Podlehli jsme sice ve všech utkáních,ale hra nebyla s těmito soupeři vůbec špatná a každému soupeři jsme dokázali vstřelit branku. S Hořicemi jsme prohráli 1:3, s Náchodem 1:5 a s Červeným Kostelcem 1:2. Druhý přípravný turnaj se konal ve Vamberku. Tam jsme podlehli domácímu týmu 0:2,poté jsme prohráli 0:5 s Týništěm a v posledním utkání jsme sahali po bodu v utkání s Poříčím,kde jsme prohráli těsně 2:3.Další víkend už se naostro rozjede podzimní část krajské soutěže,ve které snad nějaké body naši hráči získají a podpoří skvělé výkony svých mladších kolegů.

Zpět