Ženatí na síly svobodných

11.07.2011 13:49

Ženatí : Svobodní   9:8 (5:3)

Branky: Nun, Mikan, Klapka D., Novák, Švadlenka, Vlnas a další – Koudelka M., Vlasák, Panchártek, Špaček V., a další

Utkání od prvních minut v jasné reřii ženatých třikrát zdramatizovali svobodní ,a to  ze stavu 1:3 na 3:3 ještě v první půli. Poté ze stavu 3:6 až na 5:6 a nakonec těsně před koncem utkání , kdy dokázali stáhnout vedení ženatých 9:6 až na konečných 9:8. Vedení si ale ženatí zkušeně pohlídali a mohou tak pro letošek slavit. Nutno dodat, že tým ženatých měl deset minut před koncem zákaz vstřelit branku, jelikož na jejich ukazateli byla v tu bodu již 9 a světelná tabule 10 neumí :)))))). Svobodní tak musí zkusit štěstí za rok. Otázku je zda tým ženatých, neposílí někdo z nich. Pár jedinců by se tam jistě našlo.  

Zpět