Zhodnocení podzimní části soutěžního ročníku 2012/13

29.10.2012 09:43

V neděli 28.10. od 12.hodin proběhlo v Lesejčku vyhodnocení podzimní části soutěžního ročníku 2012/13 v kategoriích mladší žáci a starší elévové.

Příprava na podzim začala pro mladší žáky 6.srpna.Těsně před začátkem soutěže jsme měli dohodnuté přípravné utkání s Hořicemi,ale pro nepříznivé počasí byl zápas zrušen.Soutěž jsme tedy začali bez ostřejšího testu po pár trénincích.Hned první utkání ale naznačilo,že jsme připraveni na slušné úrovni.A to nám ještě citelně chyběl dlouhodobě zraněný Halberštát, který začal chodit před posledním mistrákem a k němu se přidali po pár odehraných zápasech Říha a Šikl. Utkání jsme ale zvládali a to bylo důležité pro naši psychiku.Na mistrovská utkání jsme v případě potřeby jako každý rok oslovovali hráče ze starších elévů. Jednou jsme požádali Michala Sobotku a Marka Chudobu a nejčastěji jsme prosili o výpomoc Fandu Rejla. Ten se ukázal  nejen jako skvělý a pohotový střelec a nahrávač,ale v posledním utkání dokonce i jako výborný gólman.Všem moc děkujeme a těšíme se na další spolupráci v jarní části.Skoro ke konci soutěže jsme odehráli přátelské utkání se staršími elévy Olympie. Hosté nás ale moc neprověřili a odjeli s prohrou 0:9.

Soutěžní výsledky v podzimní části: Prasek 9:0,Urbanice 28:0,Červeněves 16:4,Ohnišťany 10:1, Kobylice 11:0,Kratonohy 12:2,Lovčice 11:0,Libčany 22:1,Kunčice 3:1 a Skřivany 10:0.

Neztratili jsme tedy ani bod,máme 10 výher,30 bodů  a skóre  132:9

Za zmínku jistě stojí,že v pěti domácích utkáních jsme obdrželi pouze 1 branku.

V podzimní části jsme odehráli 10 mistrovských a 1 přátelské utkání a absolvovali jsme 25 tréninků.Celkem tedy 36 možných docházek.Halberštát 5,Šikl 12,Říha 13,Vodička 22,Mareček 24,Kotek 26,Černý 27,Vítek 30, Vaňková, Srpková a Pospíšil 32 a nejlepší docházku měl Balický 33.

Na našich úctyhodných 132 brankách se podíleli tito střelci:Říha,Vaňková a Mareček 1, vlastní,Halberštát a Srpková 2,Černý 3,Kotek 5,Šikl 7,Balický 9,Rejl 13,Vodička 25,Vítek 27 a nejlepším střelcem podzimu se stává se 34 brankami Pospíšil.

 Jako nejlepšího hráče podzimu jsme zvolili hráče,který si až na malé drobnosti  zcela plní pokyny trenérů a příkladně pracuje pro kolektiv a to je Monika Srpková.

Pak přišlo na řadu slíbené překvapení.Díky panu Černému se za odměnu proletěli vyvolení hráči ve vrtulníku.Moc děkujeme.

Na závěr přišlo poděkování trenérovi panu Klapkovi,vedoucí všech mládežnických mužstev paní Pospíšilové, všem maminkám za praní dresů,řidičům za dopravu na utkání,panu Zasadilovi za foto,panu Spěšnému za obsluhu při domácích utkáních a poděkování patří také našim fanouškům, kteří nás podporovali  při domácích zápasech.

 

 

Zpět