Zimní liga Chudonice: TJ Sokol Roudnice - RMSK Nový Bydžov A 3:6 (1:2)

27.02.2012 09:42

Roudnice - Nový Bydžov A 3:6 (1:2)

naše branky: vlastní, Mikan, Vítek

sestava Roudnice: Tomek, Mikan, Schmidt, Samšeňák (70. Svatoň A.), Vítek, Koblížek (65. Krejcar Jan), Hůlka, Slezák, Krejcar Jan (46. Vlasák), Hanousek (46. Kmoníček), Bednář

komentář trenér Koudelka Vladislav ml.:

Na závěr soustředění nás čekal nejsilnější soupeř zimní ligy, divizní Nový Bydžov A. Naši hráči s nimi drželi krok první poločas, druhý byl již v režii domácích. Stále děláme stejné chyby. Řešíme to v kabině, ale na hřišti to není moc znát. Na to, že jsme zápas hráli v rámci soustředění, tak ho hráči zvládli dobře. Mrzí mě, že se soustředění nezúčastnilo více hráčů. Podmínky byly vytvořeny výborné (umělka, hala, posilovna). Jinak jsem zatím s tréninkovou docházkou spokojen, ještě nás nebylo méně než 10.

Zpět