Zimní liga Chudonice:TJ Sokol Roudnice - SK Bystřian Kunčice 7:2 (3:1)

27.02.2012 09:23

Roudnice-Kunčice 7:2 (3:1)

naše branky: 3x Hůlka, 2x Slezák, Hanousek, Bednář

sestava Roudnice: Tomek (46. Zasadil), Schmidt (75. Samšeňák), Kučera (46. Novotný), Mikan, Samšeňák (46. Svatoň A.), Vítek, Hůlka, Slezák, Krejcar Jan, Bednář, Kmoníček (46. Hanousek)

Komentář trenér Koudelka Vladislav ml.:

Do pátečního zápasu jsme šli z plné tréninkové zátěže (2 tréninky). Zápas jsme začali zbytečnou chybou na vlastní polovině, kterou soupeř potrestal (0:1). My jsme si vytvořili 2 šance, ale bez gólového efektu. Od poloviny poločasu jsme začali přebírat otěže zápasu my a vyjádřili jsme převahu 3 brankami do poločasu. Do druhé půle jsme udělali několik změn a chvíli trvalo než jsme se srovnali. Soupeř nás mohl dvěma šancemi potrestat, ale podržel nás brankář Zasadil. My jsme po pěkných kombinačních akcích přidali další branky. V závěru, kdy byla soupeřova obrana otevřena  se zrodil takto divoký výsledek. V některých útočných akcích jsme si mohli lépe vyhovět a mohl z toho být i  dvouciferný výsledek. Stále máme problém s defenzivní činností. Musíme na tom zapracovat.

Zpět