Zimní liga Chudonice: TJ Sokol Roudnice : SK Polička 1:3 (1:2)

11.03.2012 11:56

TJ Sokol Roudnice : SK Polička 1:3 (1:2)

naše branka: Hůlka

sestava ROUDNICE: Tomek, Vlnas ( 70. Krejcar Jakub), Mikan (55. Koudelka M.), Krejcar Jakub (46. Svatoň A.), Koblížek (46. Kmoníček) (70. Koblížek), Schmidt (70. Mikan), Vlasák, Slezák, Krejcar Jan, Kmoníček (46. Hanousek), Hůlka 

Hodnocení trenér Koudelka Vladislav:

Před zápasem soupeř nás poprosil o golmana, tak šel Z. Zasadil chytat za ně. A vedl si dobře. My jsme změnili systém na dva předstopeři a obranná činost se zlepšila hlavně Vlasák odehrál velmi dobré utkání. Škoda akorát, že obráncům nešla rozehrávka. Soupeř hrál rychle, dynamicky, my jsme se snažili hru zavírat. Po dobré kombinaci, kdy přesně našel Krejcar Jan Hůlku a ten se hlavou nemýlil. My jsme soupeři opět zbyečně dvě branky darovali. Do druhé půli jsme udělali pár změn, ale na hře to nebylo znát. Hráli jsme s účastníkem pardubického oblastního přeboru vyrovnanou partií. Kdy se šance přelévaly z jedné strany na druhou. My jsme opět chtěli balony tahat až do brány. Chyběla nám střelba spoza vápna. Jinak jsme nastřelili tyč a břevno. Myslím, že hráči, když budou plnit taktické úkoly (včetně útočníků) tak to bude dobré. Je vidět, když si nechají řict tak to jde.

Zpět