Zimní liga Chudonice: TJ Sokol Roudnice - TJ Sokol Třebeš 4:7 (3:3)

06.03.2012 20:30

Roudnice - Třebeš 4:7 (3:3)

naše branky: Hůlka, Bednář, Kmoníček, Mikan

sestava Roudnice: Tomek, Mikan, Schmidt, Samšeňák (60. Svatoň A.), Vlasák (46. Krejcar Jak.), Koblížek (60. Vlasák), Hůlka, Slezák, Krejcar Jan (46. Vlnas), Kmoníček (46. Krejcar Jan), Bednář (70. Kmoníček)

Hodnocení p. Koudelky Vladislava ml.:

Do zápasu jsme vstoupili dobře, po pěkné kombinaci vedeme ve 2. minutě po brance Hůlky 1:0. Jenže jako by se mávlo kouzelným proutkem a od této chvíle byl soupeř lepší, aktivnější, dynamičtější. Za 20 minut otočil skóre na 3:1. My jsme do přestávky srovnali na 3:3, ale to bylo z naší strany všechno. Naši hráči si mysleli, že to uhrají fotbalově a bez běhání. Soupeř nám druhý poločas nasázel ještě další 4 branky. Na hřišti jsme působili zmateně a opět jsme nebránili jako celek. Doufám, že si z tohoto zápasu vezmeme ponaučení a začnenme si na hřišti každý plnit co má. Možnost prokázat zlepšený výkon budeme mít v sobotu 10.3. od 18:45 v Chudonicích s Poličkou.

Zpět